Jsme parta kluků, kteří se už od malička věnují sportu. Prošli jsme si akademií prvoligového fotbalového klubu a díky tomu známe prostředí sportu na vyšší úrovni. Víme, kde jsou rezervy, co se týče mládeže a v celkovém přístupu k ní.

Tyto naše zkušenosti nám pomohly k tomu, abychom přišli s projektem, který pomůže dnešním mladým sportovcům, a zároveň sportovním klubům. Chceme, aby dnešní sport nebyl jen o bezhlavém trénování, ale o komplexní přípravě mladého sportovce, která ho připraví také na život mimo sportovní prostředí.

Poskytujeme komplexní služby pro mladé sportovce a sportovní kluby. O sportovce se postaráme ve všem, co dnešní doba přináší, od stravovacích návyků, vzdělání v oblasti finanční gramotnosti, až po kompletní pomoc se studiem, či přípravou ke zkouškám. 


Zdeněk Krpata 

 krpata@oaosport.cz

Zdeněk se už jako hráč zajímal mimo fotbalu také o aktivity mimo sport a řešil, jak nejlépe skloubit vrcholový sport a studium. Vždy věděl, že budoucnost mladého sportovce by neměla záviset pouze na jeho výkonech.

"Chci rozvíjet mladé sportovce, aby mohli být v budoucnu tím, čím chtějí."


Petr Všechovský  

vsechovsky@oaosport.cz

Petr se v projektu soustředí na celkové vzdělávání a rozvíjení sportovců po všech stránkách. Vždy ho zajímalo, jak se jako hráč zlepšovat nejen na hřišti, ale také mimo něj.

"Jelikož jsem si tímto celým procesem sám prošel, tak vím, kde jsou rezervy a na čem je potřeba zapracovat. Chci pomoci hráčům se posouvat jak sportovně, tak hlavně lidsky!"


Štěpán Král 

 kral@oaosport.cz

Štěpán třetím rokem podniká v oboru profesionálního finančního poradenství. Do projektu O&O SPORT přináší zkušenosti a znalosti právě ze světa financí, jelikož se tomuto tématu věnuje na denní bázi.

"Chci sportovcům předat základy finanční gramotnosti, jelikož jim to může pomoct při řešení různých životních situací. Dále jsem otevřen konzultaci nebo sestavení komplexního finančního plánu Vámi šitého na míru. Těším se na spolupráci v synergii s O&O SPORT."